Фарба для маркування овець TopMarker, зелена, Kerbl
SKU
27462
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27462 |
| Старий код SKU | 07-0137 |
| Код постачальника | 27462 |
| Основний EAN-13 | 4018653274620 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 32159070 |
| Країна походження | Francja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/462 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 1.05 kg |
| Маса нетто | 1.05 kg |
Attachments and documentation

