Фартух для баранів для запобігання заплідненню овець, 40/33 х 60 см, Kerbl
SKU
2741
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2741 |
| Старий код SKU | 03-0038 |
| Код постачальника | 2741 |
| Основний EAN-13 | 4018653080917 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/50 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 59 cm |
| Чиста вага продукту | 0.24 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 18.4 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
