Фартух для доїння та прибирання Apron, з рукавами, розмір M, синій, Kerbl
SKU
15622
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15622 |
| Старий код SKU | 01-6089 |
| Колір виробника | темно-синій |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653193532 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | M |
| Код постачальника | 15622 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/500 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 44 cm |
| Чиста вага продукту | 0.538 kg |
| Маса нетто | 0.54 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 13.45 kg |
