Фартух для доїння та прибирання Apron, з рукавами, розмір XL, синій, Kerbl
SKU
15612
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15612 |
| Старий код SKU | 01-6088 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653156124 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | XL |
| Код постачальника | 15612 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/500 |
| Чиста ширина продукту | 25.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.56 kg |
| Маса нетто | 0.56 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 14 kg |
