Фартух для доїння та прибирання з поліуретану, 100 х 125 см, синій, Kerbl
SKU
15288
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15288 |
| Старий код SKU | 09-3013 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653152881 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15288 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/840 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.26 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 16 kg |
