Фартух для доїння та прибирання з поліуретану, 80 х 120 см, синій, Kerbl
SKU
15286
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15286 |
| Старий код SKU | 09-3011 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653152867 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15286 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/800 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 0.2 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Висота коробки | 46 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 16 kg |
