Фіксатор для свиней із петлею, з трубкою 60 см, Kerbl
SKU
2211
Фіксатор для свиней по Шеттле, довжина трубки 60 см, оснащений механізмом блокування та зручною ергономічною ручкою для надійного утримання тварини. Міцна конструкція з високоякісної сталі з гумовими накладками на ручці забезпечує комфортний та надійний хват, дозволяючи безпечно проводити ветеринарні процедури та обробку. Інструмент обладнаний вбудованим гальмом, що полегшує керування, роблячи процес фіксації більш контрольованим та безпечним для тварин і персоналу.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2211 |
| Старий код SKU | 02-0004 |
| Код постачальника | 2211 |
| Основний EAN-13 | 4018653220115 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 75 cm |
| Чиста вага продукту | 1.01 kg |
| Ширина коробки | 25.4 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 76.2 cm |
| Вага коробки | 29.2 kg |
| Маса нетто | 1.01 kg |
