Фіксатор для свиней з петлею, з дроту, 108 см, Kerbl
SKU
22112
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22112 |
| Старий код SKU | 02-0006 |
| Код постачальника | 22112 |
| Основний EAN-13 | 4018653221129 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1200 |
| Чиста ширина продукту | 8.7 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 102 cm |
| Чиста вага продукту | 0.232 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 42.5 cm |
| Вага коробки | 23.968 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
