Фільтр для автоматичної поїлки-фонтанчика, 6 шт, Kerbl
SKU
80891
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80891 |
| Код постачальника | 80891 |
| Код CN | 84219990 |
| Ємність/Об'єм | 3 l |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/160 |
| Чиста ширина продукту | 17.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.202 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
| Висота коробки | 19.1 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 8.429 kg |
| Ширина коробки | 38.2 cm |
