Фільтруюча маска FFP1 NR D, 3 шт., Kerbl
SKU
34695/3
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 34695/3 |
| Старий код SKU | 10-6206 |
| Код постачальника | 34695/3 |
| Основний EAN-13 | 4018653921104 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079093 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/60/630 |
| Чиста ширина продукту | 16.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.098 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 17.5 cm |
| довжина коробки | 25.5 cm |
| Вага коробки | 0.492 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
