Фольгована стрічка, бар'єр, 500 м, Kerbl
SKU
291340
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291340 |
| Старий код SKU | 10-0815 |
| Код постачальника | 291340 |
| Основний EAN-13 | 8026978000509 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39201023 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/480 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 1.223 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 15.206 kg |
| Маса нетто | 1.22 kg |
