Фрез-гриндер для кігтів, акумуляторний, 6 В, 2 швидкості, Oster
SKU
84557
| Марка | OSTER |
|---|---|
| Другий код | 84557 |
| Код постачальника | 84557 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 85098000 |
| Основний EAN-13 | 5060569674802 |
| Виробник | Oster GmbH Newell Brands |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/840 |
| Чиста ширина продукту | 5.2 cm |
| Чиста висота продукту | 19.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 11 cm |
| Чиста вага продукту | 0.25 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 3 kg |
| Ширина коробки | 23.5 cm |
