Гайка для клапана напувалки 222000 і 121500, Kerbl
SKU
22218
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22218 |
| Старий код SKU | 10-2007-001 |
| Код постачальника | 22218 |
| Основний EAN-13 | 4018653222188 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/1000/18000 |
| Чиста вага продукту | 0.021 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 21 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
