Гак для причепа, Kerbl
SKU
29770
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29770 |
| Старий код SKU | 10-5902 |
| Код постачальника | 29770 |
| Основний EAN-13 | 4018653297704 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 87169090 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Діаметр | 50 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/864 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 1.057 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 25.368 kg |
| Маса нетто | 1.06 kg |
