Гамак для гризунів, 45 х 45 см, бежево-блакитний, Kerbl
SKU
81804
- гамак для хом'яків, щурів, тхорів
- повісити в клітці
- прання при 30°C
- матеріал: 100% поліестер
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81804 |
| Код постачальника | 81804 |
| Основний EAN-13 | 4018653141267 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079010 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/48/1008 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.063 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 3.024 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
