Гамак для кота Samira, 49 х 49 х 32 см, антрацитовий, Kerbl
SKU
81585
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81585 |
| Код постачальника | 81585 |
| Колір виробника | антрацит |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653964194 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 25.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 4 kg |
| Маса нетто | 4 kg |
| Висота коробки | 52 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 24 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
