Гамак для кота Siesta 2.0, 61 х 37 х 29 см, коричневий, Kerbl
SKU
81559
- каркас з натурального дерева
- мат з льону
- стабільна поверхня для лежання
- розміри: 61 x 37 x 29 см
- легке складання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81559 |
| Код постачальника | 81559 |
| Колір виробника | коричневий |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653927427 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/128/11400 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 1.29 kg |
| Маса нетто | 1.29 kg |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 5.16 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
