Газовий балон до приладу для купірування хвостів поросят, Kerbl
SKU
22113
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22113 |
| Старий код SKU | 02-0027-003 |
| Код постачальника | 22113 |
| Основний EAN-13 | 4018653221136 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90330090 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Portasol Ireland Oglesby & Butler Ltd. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 1.8 cm |
| Чиста висота продукту | 1.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.038 kg |
| Ширина коробки | 21.5 cm |
| Висота коробки | 18.5 cm |
| довжина коробки | 26 cm |
| Вага коробки | 3.8 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |