Газовий балон з пропан-бутаном, 340 г (600 мл), Kerbl
SKU
15683
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15683 |
| Старий код SKU | 01-5110 |
| Країна походження | Dania |
| Основний EAN-13 | 3189640005518 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 27112900 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15683 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/504 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.4 kg |
| Маса нетто | 0.4 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 27 cm |
| Вага коробки | 4.8 kg |
Attachments and documentation

