Гель з арнікою для коня, для сухожиль, зв'язок, суглобів і м'язів, 2 кг, Pharmakas Horse Fitform
SKU
15593
| Марка | PHARMAKAS HORSE FITFORM |
|---|---|
| Другий код | 15593 |
| Старий код SKU | 10-4023 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4005611020085 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 33049900 |
| Виробник | Pharmaka GmbH |
| Код постачальника | 15593 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/240 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 2.138 kg |
| Маса нетто | 2.14 kg |
| Ширина коробки | 29.1 cm |
| Висота коробки | 19.6 cm |
| довжина коробки | 39.5 cm |
| Вага коробки | 13.26 kg |
