Гігієнічні захисні труси для собак Luxus, чорні, 71-78 см, Kerbl
SKU
83443
- захищають від небажаної вагітності у собак
- можливість прання
- знімна вставка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83443 |
| Код постачальника | 83443 |
| Окружність талії [см] | 71 cm - 78 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653834435 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/1440 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.084 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 4.032 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
