Гільйотинний когтеріз для кігтів різної довжини, 14,5 см, бірюзово-сірий, Kerbl
SKU
80072
- для всіх довжин кігтів
- прозорий захисний корпус, що забезпечує чистоту і безпеку леза
- ергономічна ручка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80072 |
| Код постачальника | 80072 |
| Код CN | 82130000 |
| Основний EAN-13 | 4018653216095 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/720 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.102 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 46.5 cm |
| Вага коробки | 2.448 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
