Гліцеринове мило для шкіри Leather Soap, 200 мл, Pharmakas Horse Fitform
SKU
3227329
- містить гліцерин
- одночасно очищає та доглядає
- надає гладкій шкірі, взуттю та черевикам новий блиск і свіжість
- з губкою
- вміст 200 мл
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3227329 |
| Основний EAN-13 | 4005611035089 |
| Виробник | Pharmaka GmbH |
| Код постачальника | 3227329 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 34051000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/900 |
| Чиста ширина продукту | 10.7 cm |
| Чиста висота продукту | 10.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.25 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 22 cm |
| Вага коробки | 3 kg |
