Гніздо для несучок з 1 перегородкою, нержавіюча сталь, пластикове дно, Kerbl
SKU
73142
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 73142 |
| Старий код SKU | 04-0408 |
| Код постачальника | 73142 |
| Основний EAN-13 | 4018653143544 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Gaun S.A. Manufacturer of pet supplies and livestock materials |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/78 |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
| Чиста висота продукту | 12.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 49 cm |
| Чиста вага продукту | 2.856 kg |
| Маса нетто | 2.86 kg |
