Гніздо для несучок з 2 перегородками, нержавіюча сталь, пластикове дно, Kerbl
SKU
73134
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 73134 |
| Старий код SKU | 04-0406 |
| Код постачальника | 73134 |
| Основний EAN-13 | 8435039003067 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Gaun S.A. Manufacturer of pet supplies and livestock materials |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 57 cm |
| Чиста вага продукту | 4.921 kg |
| Маса нетто | 4.92 kg |
