Гніздо для несучок з 3 перегородками, нержавіюча сталь, пластикове дно, Kerbl
SKU
73143
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 73143 |
| Старий код SKU | 04-0409 |
| Код постачальника | 73143 |
| Основний EAN-13 | 4018653143568 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Gaun S.A. Manufacturer of pet supplies and livestock materials |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40 |
| Чиста ширина продукту | 37.5 cm |
| Чиста висота продукту | 14.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 84 cm |
| Чиста вага продукту | 6.937 kg |
| Маса нетто | 6.94 kg |
