Гніздо для несучок, з пластику, з перегородкою для яєць, Kerbl
SKU
73144
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 73144 |
| Старий код SKU | 04-0410 |
| Код постачальника | 73144 |
| Основний EAN-13 | 4018653196687 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/100 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 45 cm |
| Чиста довжина продукту | 44.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.4 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 7 kg |
| Маса нетто | 1.4 kg |
