Гніздо для несучок, зовнішнє, пластикове, Kerbl
SKU
73163
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 73163 |
| Старий код SKU | 04-0411 |
| Код постачальника | 73163 |
| Основний EAN-13 | 4018653377994 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/60 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 40 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 1.22 kg |
| Ширина коробки | 44 cm |
| Висота коробки | 51 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 12.2 kg |
| Маса нетто | 1.22 kg |
