Гнучке корито з ручками FlexBag, 42 л, жовте, Kerbl
SKU
323537
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 323537 |
| Колір виробника | жовтий |
| Країна походження | Izrael |
| Основний EAN-13 | 4018653045091 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Об'єм | 42 l |
| Ємність/Об'єм | 42 l |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/240 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 323537 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.9 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Старий код SKU | 10-5086 |
| Чиста висота продукту | 37 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 0.9 kg |
| Чиста ширина продукту | 47 cm |
