Гнучке подовження для шприца HSW ROUX-REVOLVER®, 29 см, Luer-Lock/Luer-Lock
SKU
23161
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 23161 |
| Старий код SKU | 09-0014 |
| Код постачальника | 23161 |
| Основний EAN-13 | 4035873000051 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183190 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 2 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.112 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
