Годівниця для голубів
SKU
70218
| Другий код | 70218 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0007 |
| Код постачальника | 70218 |
| Основний EAN-13 | 4030836117234 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/260 |
| Чиста ширина продукту | 11.5 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.36 kg |
| Маса нетто | 0.36 kg |
