Годівниця для курчат, 2,4 л, рожева, Kerbl
SKU
71334
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 71334 |
| Код постачальника | 71334 |
| Основний EAN-13 | 4018653270400 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/3240 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.062 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 26 cm |
| Вага коробки | 1.24 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
