Годівниця для курей, 50 x 10 см, оцинкована, Kerbl
SKU
71301
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 71301 |
| Старий код SKU | 04-0036 |
| Код постачальника | 71301 |
| Основний EAN-13 | 4018653713013 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 0.56 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 44 cm |
| довжина коробки | 51.5 cm |
| Вага коробки | 7.779 kg |
| Маса нетто | 0.56 kg |
