Годівниця для курей, 50 x 7 см, Kerbl
SKU
71310
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 71310 |
| Старий код SKU | 04-0039 |
| Код постачальника | 71310 |
| Основний EAN-13 | 4030836117098 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/304 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 0.38 kg |
| Маса нетто | 0.38 kg |
