Годівниця для курей, з ніжками, 14,4 л, 12 кг, салатова
SKU
70129
| Другий код | 70129 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0326 |
| Код постачальника | 70129 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653701294 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/40 |
| Чиста ширина продукту | 45 cm |
| Чиста висота продукту | 45 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 1.68 kg |
| Маса нетто | 1.68 kg |
| Ширина коробки | 45.5 cm |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 68 cm |
| Вага коробки | 8.4 kg |
