Годівниця для підсвинків Maxi Hopper Pan, 9/21 л, Kerbl
SKU
221076
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221076 |
| Старий код SKU | 10-1021 |
| Код постачальника | 221076 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653032886 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Rotecna |
| Код CN | 84368090 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 42 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 4.04 kg |
| Маса нетто | 4.04 kg |
