Годівниця для підсвинків Maxi Hopper Pan, 9/21 л, у розібраному вигляді, Kerbl
SKU
221076-0
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221076-0 |
| Старий код SKU | 10-1021-003 |
| Код постачальника | 221076-0 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653256459 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Rotecna |
| Код CN | 84368090 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/40 |
| Чиста вага продукту | 2.68 kg |
| Маса нетто | 2.68 kg |
| Ширина коробки | 56 cm |
| довжина коробки | 95 cm |
| Вага коробки | 26.8 kg |
