Годівниця для поросят Mini Hopper Pan, 2,6/6 л, Kerbl
SKU
22850
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22850 |
| Старий код SKU | 10-1002 |
| Код постачальника | 22850 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653228500 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Rotecna |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15/120 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 31 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 1.128 kg |
| Маса нетто | 1.13 kg |
| Ширина коробки | 61 cm |
| Висота коробки | 58 cm |
| довжина коробки | 99 cm |
| Вага коробки | 16.92 kg |
