Годівниця для поросят на 5 місць, Easy Pan, 2,6 л, Kerbl
SKU
2285
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2285 |
| Старий код SKU | 10-2183 |
| Код постачальника | 2285 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653220856 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Rotecna |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/240 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 28 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.6 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
| Ширина коробки | 58 cm |
| Висота коробки | 58 cm |
| довжина коробки | 70 cm |
| Вага коробки | 18 kg |
