Годівниця для поросят, сталева, 25 см, Kerbl
SKU
222854
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 222854 |
| Старий код SKU | 10-2180 |
| Код постачальника | 222854 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653077467 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код CN | 84368090 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144 |
| Чиста ширина продукту | 26.5 cm |
| Чиста висота продукту | 26.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.72 kg |
| Маса нетто | 0.72 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 80 cm |
| Вага коробки | 4.32 kg |
