Гойдалка для птахів, дерев'яна, 12 х 13,5 см, Kerbl
SKU
83138
- дротові підвіски
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83138 |
| Код постачальника | 83138 |
| Основний EAN-13 | 9003687135394 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/288/1440 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.037 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 3.084 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
