Гойдалка для птахів з бавовни, з бахромою, 45 см, Kerbl
SKU
83107
- виготовлена на 100% з бавовни
- з гачком для підвішування
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83107 |
| Код постачальника | 83107 |
| Код CN | 56079090 |
| Основний EAN-13 | 4018653831076 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/576 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 0.213 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 47.5 cm |
| Вага коробки | 8.166 kg |
| Ширина коробки | 29.5 cm |
