Гойдалка для птахів, з мінералом для дзьоба, 18 х 14 см, Kerbl
SKU
83122
- з крейдяним стовпом для догляду за дзьобом
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83122 |
| Код постачальника | 83122 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653831229 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/432 |
| Чиста ширина продукту | 15.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.23 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 5.52 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
