Граблі для набору для прибирання Mistboy, антрацит, 60 см, Kerbl
SKU
328038
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 328038 |
| Код постачальника | 328038 |
| Колір виробника | антрацит |
| Код CN | 82019000 |
| Основний EAN-13 | 4018653985472 |
| Додаткова інформація | Zagięta rączka, bez trzonka, 60 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Polska |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/320/640 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 12.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 62 cm |
| Чиста вага продукту | 0.305 kg |
| Маса нетто | 0.31 kg |
