Граблі-вила для прибирання стійла, з ясеневим держаком, чорні, Kerbl
SKU
32889
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32889 |
| Старий код SKU | 10-5490 |
| Код постачальника | 32889 |
| Колір виробника | чорний |
| Основний EAN-13 | 4018653328897 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | z odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego ABS! |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Походження | Зроблено в ЄС |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 38 cm |
| Чиста висота продукту | 23 cm |
| Чиста довжина продукту | 166 cm |
| Чиста вага продукту | 1.5 kg |
| Маса нетто | 1.5 kg |
