Граблі-вили для прибирання стійла, без черенка, Kerbl
SKU
3290
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Другий код | 3290 |
| Основний EAN-13 | 4018653320907 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3290 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Szwecja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/450 |
| Чиста ширина продукту | 34.5 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 0.56 kg |
| Маса нетто | 0.56 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 14.5 cm |
| довжина коробки | 128 cm |
| Вага коробки | 16.8 kg |
