Грати для ясел для сіна HayBox, оцинковані, Kerbl
SKU
3210379
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3210379 |
| Основний EAN-13 | 4018653228142 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3210379 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/140 |
| Чиста ширина продукту | 52.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 66.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Ширина коробки | 54 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 68 cm |
| Вага коробки | 5 kg |
