Гребінь з алюмінієвою ручкою VH405, 148 x 37 x 27 мм, Aesculap
SKU
VH405
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | VH405 |
| Код постачальника | VH405 |
| Код CN | 96151900 |
| Основний EAN-13 | 4018653142929 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/72 |
| Чиста вага продукту | 0.052 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 9.5 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 1.248 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
