Гребінець Pet Hair Remover Dog, 7,5 x 15 см, золотий, MagicBrush
SKU
80137
- видаляє вільні та мертві волоски з підшерстка;
- також розріджує підшерсток за допомогою лез з нержавіючої сталі;
- висока якість та привабливий дизайн;
- підходить для всіх порід та типів шерсті;
- підходить для щоденного використання;
- відновлює високий блиск шерсті, підвищує гігієну і, таким чином, запобігає інвазії паразитів;
- ергономічна ручка;
- з захистом леза для безпечного зберігання.
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 80137 |
| Код постачальника | 80137 |
| Код CN | 96151100 |
| Основний EAN-13 | 4018653284841 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/48 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.148 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 3.968 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
