Гребінець з нержавіючою ручкою VH402, 190 x 30 x 34 мм, Aesculap
SKU
VH402
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | VH402 |
| Код постачальника | VH402 |
| Основний EAN-13 | 4018653142899 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96151900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/72 |
| Чиста вага продукту | 0.09 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 9.5 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 2.16 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
